Aktualności



2019-04-24

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO I KL. KLO

 

3 letnie KLO

rok szkolny 2019/2020

 

  1. Borau Liwia

  2. Czaplewska Natalia

  3. Danielewski Michał

  4. Dykier Maciej

  5. Filasek Agata

  6. Hławniak Dominika

  7. Januszewski Mateusz

  8. Jaśtak Agata

  9. Kłopotek Główczewska Marta

  10. Kosidowski Jakub

  11. Kowalewski Bartosz

  12. Kowalska Karolina

  13. Krzyżanowska Patrycja

  14. Kubalewska Julianna

  15. Kubiak Klaudia

  16. Lemanczyk Emilia

  17. Lemańczyk Katarzyna

  18. Marach Amelia

  19. Nelke-Redzimski Michał

  20. Nowak Martyna

  21. Nowak Paulina

  22. Osowicka Anna

  23. Plata Kinga

  24. Pokrzywinski Jakub

  25. Rudnik Weronika

  26. Rudzińska Oliwia

  27. Sarnowska Anna

  28. Sawicka Wiktoria

  29. Shramke Kinga

  30. Sikorska Aleksandra

  31. Święcicka Agata

  32. Tobolewski Mikołaj

  33. Wantoch-Rekowska Marta

  34. Wenta Michał

  35. Włódzik Amelia

  36. Włódzik Michalina

  37. Zenker Wojciech

  38. Żakowska Małgorzata

 

4 letnie KLO

rok szkolny 2019/2020

 

  1. Bielecki Kacper

  2. Brünn Paweł

  3. Byszewska Amelia

  4. Chylewska Wiktoria

  5. Cyra Klaudia

  6. Czaplewska Marta

  7. Dobek Zuzanna

  8. Drążek Seweryn

  9. Fiszer Marcin

  10. Frieda Julia

  11. Gawin Karolina

  12. Gierszewska Alicja

  13. Jarecka Julia

  14. Kaszubowska Klaudia

  15. Klonowski Damian

  16. Kołatka Martyna

  17. Kosobucki Franciszek

  18. Kroplewska Agata

  19. Łangowski Alan

  20. Malczewski Paweł

  21. Mastrolorito Mateusz

  22. Michałowska Agata

  23. Muzolf Jarosław

  24. Orlikowska Julia

  25. Orłowska Honorata

  26. Orłowski Paweł

  27. Remus Emilia

  28. Sielska Alicja

  29. Sobański Tadeusz

  30. Stawiarska Weronika

  31. Szczepańska Martyna

  32. Szczęsna Paula

  33. Święcicki Tomasz

  34. Waśkowska Katarzyna

  35. Wirkus Natalia

  36. Wysocki Oliwier

  37. Zabrocki Jan

 

  Pozostali kandydaci zostaną przyjęci do szkoły po uzupełnieniu niezbędnych warunków rekrutacyjnych.